Mūsu prioritāte – kvalitatāte,
kas ir ērti un ātri pieejama.

Piearsta.lv apvieno labākos medicīnas profesionāļus vienuviet – šeit pieejami 1053 augsti kvalificēti ārsti no 271 ārstniecības iestādes, turklāt vairāk kā 115 no viņiem savas kon-sultācijas sniedz arī attālināti.

Mēs rūpējamies, lai pacienti saņemtu nepieciešamo medicīnisko konsultāciju visaugstākajā kvalitātē ātrāk un ērtāk - arī ārpus ārstu ierastā darba laika un ārstniecības iestādēm.

Pie mums varēsi saņemt ārsta konsultāciju jau šodien vai rīt, lai arī kur Tu atrastos.

Šajā platformā pieejami mediķi, kas ātri un profesionāli parūpēsies par Tavu veselību, iz-mantojot interneta vidi. Tev ir nepieciešams tikai dators vai viedtālrunis.

Izvēlies uzticamu speciālistu vai norādi problēmu (piemēram, saaukstēšanās) un nekavējoties saņemsi augsti profesionālu tiešsaistes konsultāciju.

Iztiksim bez sarežģītiem pierakstiem, rindām un garām stundām uzgaidāmajā telpā! Tiešsaistes konsultācija norit mierīgi un bez steigas. Speciālists parūpēsies, lai Tava veselība būtu drošās rokās.

Kāpēc mēs?

  • Nepieciešamo konsultāciju saņemsi tās pašas dienas laikā
  • Tiešsaistes konsultācija nodrošina drošu vidi, neriskējot ar veselību
  • Mūsu ārsti izvērtēs Tavas veselības stāvokli, sniegs rekomendācijas, norīkojumus uz papildus izmeklējumiem un izrakstīs nepieciešamos medikamentus.
  • Sniedzam ģimenes ārsta un dažādu speciālistu konsultācijas
  • Tu ietaupīsi laiku un naudu par ceļa izdevumiem un konsultāciju saņemsi sev ērtā laikā
  • Ja Tavā rīcībā ir iepriekšēju izmeklējumu rezultāti, mūsu ārsti tos izskaidros un sniegs tālākus norādījumus

Informējam, ka šajā tīmekļa vietne tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot sesiju vai nospiežot pogu “Piekritu”, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkura laikā, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātas sīkdatnes. Uzzinat vairak

Atgriezties